Plaże w Novalji
Najpopularniejsza plaża - Zrće, oprócz dziennej, oferuje i nocną rozrywkę w swoich atrakcyjnych klubach: Calypso, Papaja i Aquarius. Plaża Straško znajduje się na terenie kempingu Straško i oferuje wiele atrakcji sportowych, podobnie jak większość plaży w Novalji. Piaszczysta plaża Pljanka znajduje się w Starej Novalji, od naszych obiektów turystycznych oddalona jest o 3 minuty jazdy samochodem i ją najbardziej polecamy rodzicom z dziećmi, ponieważ swoją ofertą gościnną i rozrywkową może wszystkich zadowolić. Plaże Zrće, Pljanka i Straško mają błękitną flagę, sprawdźcie i Wy dlaczego!
 
 
 
Plaża Zrće
To najpiękniejsza i najbardziej atrakcyjna plaża żwirkowa, na której można skorzystać z różnych sportowo - rekreacyjnych i rozrywkowych atrakcji. Na tej plaży znajdują się znane dyskoteki (kluby disco) Aquarius, Calypso, Papaja i pozostałe, a szalona zabawa trwa noc i dzień. Miłośnikom sportów ekstremalnych oferuje się i ski-lift. Plaża Zrće posiada Błękitną flagę, a także obowiązkowe toalety, prysznice i ekipę ratowniczą.
 
Plaża Caska

Ta plaża jest piaszczysta, a wejście do morza jest żwirkowe. Na plaży znajdują się gościnne obiekty i trochę rekreacyjnych atrakcji. Parking jest bezpłatny.

Plaża Sveti Duh

Ta piaszczysto - żwirkowa plaża stanowi jednocześnie część auto-kempingu. Część plaży jest zarezerwowana dla nudystów.

 
Plaża Ručica

To piaszczysta plaża, do której dochodzi się przez malowniczy teren zwany Kanjon. Tę plażę wielu turystów ogłosiło najbardziej romantyczną plażą. Sprawdźcie dlaczego?!

Plaża Planjka-Trinćel

To piaszczysta plaża, która znajduje się w zatoce Starej Novalji. Plaża jest plytka, ciepła i z tego powodu idealna dla małych dzieci. Oferuje się gościnne usługi, atrakcje sportowo-rekreacyjne przeznaczone dla całej rodziny. I ta plaża ma błękitna flagę.

 
Plaża Straško

Plaża Straško ma 1,5 kilometra długości i znajduje się na terenie kempingu, który nosi tą samą nazwę. Na niektórych odcinkach plaża jest trochę bardziej kamienista, ale wejścia do morza są głównie żwirkowe. Kilka metrów dalej dno jest piaszczyste. Na plaży można znaleźć dużo miejsc zacienionych, chłodniejszych, ponieważ znajduje się ona w lesie sosnowym. Oferuje dużo rozmaitych atrakcji i ma błękitną flagę. Część plaży jest zarezerwowana dla nudystów.

Plaża Babe
 
Plaża Branjičevica
Gradska plaža