Pláže v Novalji

Nejpopulárnější pláž Zrće nabízí kromě denní zábavy i noční zábavu ve svých atraktivních klubech Calypso, Papaya a Aquarius. Pláž Straško se nachází v kempu Straško a nabízí mnoho sportovního vybavení stejně jako většina pláží v Novalji. Písčitá pláž Planjka se nachází ve u Staré Novalji vzdálena od našich objektů 3 min automobilem a doporučujeme ji především rodičům s dětmi, protože svou pohostinskou a zábavní nabídkou může uspokojit všechny. Pláže Zrće, Planjka a Straško mají modrou vlajku, prověřte i Vy proč!

 
 
 
Pláž Zrće

Nejhezčí a nejatraktivnější oblázková pláž, na které se může využít různého sportovně-rekreačního a zábavního vybavení. Na této pláži se nacházejí známé disko kluby Aquarius, Calypso, Papaya a další, a bláznivá zábava trvá ve dne v noci. Pro milovníky extrémních sportů se nabízí i ski lift. Pláž Zrće má Modrou vlajku a tedy povinné wc, sprchy a záchrannou skupinu.

 
Pláž Caska

Pláž je písčitá a vstup do moře je oblázkový. Na pláži se nacházejí pohostinské objekty a trochu rekreačního vybavení. Parkování je zdarma.

Pláž Sveti Duh

Písčito –oblázková pláž je zároveň i součástí auto kempu. Část pláže je rezervována pro nudisty.

 
Pláž Ručica

Písčitá pláž, ke které se přichází přes malebnou oblast zvanou Kanjon. Tuto pláž mnozí turisté prohlásili nejromantičtější pláží. Prověřte proč?!

Pláž Planjka-Trinćel

Písčitá pláž, která se nachází v zátoce Staré Novalje. Pláž je mělká, teplá a proto je ideální pro malé děti. Nabízí se pohostinské služby, sportovně-rekreační vybavení vhodné pro celou rodinu. I tato pláž má modrou vlajku.

 
Pláž Straško

Pláž Straško je dlouhá 1,5 km a nachází se ve stejnojmenném kempu. V některých místech je pláž trochu více kamenitá, ale většinou jsou vstupy do moře oblázkové. Po několika metrech je písčité dno. Na pláži je mnoho stínu, protože se nachází v borovém lese. Nabízí mnoho vybavení a má Modrou vlajku. Část pláže je rezervována pro nudisty.

Pláž Babe
 
Pláž Branjičevica
Gradska plaža